Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Kasko

Mercedes-Benz çatısı altında kendinizi güvende hissettirecek bir yol arkadaşınız var.

Mercedes-Benz Kasko kaza sonrasında yanınızda olur, hızlı ve uzman yetkili servis ile işinizi yarı yolda bırakmaz, orjinal yedek parça ile aracınızın hem 2.el değerini hem de gücünü korur.

Mercedes-Benz Yetkili Bayisi'nden Mercedes-Benz Kasko teklifinizi almayı unutmayın.

Yıldızlar Korumamız Altında

”Mercedes-Benz Sigorta Aracılık Hizmetleri” ile siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlere bir yenisini daha ekledik ve tek noktada tam hizmet sunma yaklaşımımızı daha da güçlendirdik. Daimler Grubu’nun uluslararası deneyimleri, yerel edinimler ve aracınızı yakından tanımanın getirdiği birikimle, ihtiyacınıza en uygun kasko çözümlerini geliştirdik. Mercedes-Benz yıldızından yola çıkarak hayallerinizdeki aracınızı korumak için yıldızım ve +3yıldızım kasko paketlerimizi hazırladık.

Aracınız herşeyiyle “Mercedes-Benz” olarak kalsın

Titizlikle ürettiğimiz aracı aynı hassasiyetle ve özenle koruyoruz. Karşılaşabileceğiniz tüm hasarlarda yetkili servislerimiz dışında bir çözüm aramadan aracınızın orijinal olarak onarımını sağlıyoruz. Böylece aracınız her zaman bir Mercedes-Benz olarak kalıyor ve daima değerli oluyor. 

Üstelik, Mercedes-Benz Sigorta Aracılık Hizmetleri olarak ihtiyaç duyduğunuz her an ve her koşulda yanınızdayız. Tüm hasar ve sorunlarınızda yetkili servislerimiz hizmetinizdedir.

Sigorta şirketinizin Mercedes-Benz Türk yetkili servisimiz ile anlaşması var ise, tespiti ve ödemelerin takibi yetkili servisimiz tarafından yapılır.

Sigorta şirketiniz yetkisiz servislerle anlaşmalı olabilir. Ancak biz, kendi güvenliğiniz ile aracınızın doğru onarımı için sigorta şirketinize yetkili servislerimizden hizmet almak istediğinizi belirtme hakkınızı kullanmanızı tavsiye ediyoruz.